Page 9 -
P. 9

D iu m e n g e , 12 de ju n y

                     al Passeig Marimon Asprer
                   XXXII APLEC DE LA SARDANA ►

                            PROGRAMA

Matí, a les 10

                   L'aplec de F ig u e re s.......................... Florenci Mauné

2. - J.S.          Perelada .............................................. Josep Serra

3. - MON.          La Bisbal 1906 .................................... Joan Pons

4. - P.B.          El patí de l'abadia ............................. Francesc Cassú

5. - B.J.          Amics de Lloret .................................. Martirià Font

6. - J.S.          Estels .................................................. J. Roca Delpech

7. - MON.          Regalims del c o r ................................ Vicenç Bou

8. - P.B.          Amical record ..................................... Ricard Viladesau

9. - B.J.          Vencedora (obligada tenora) ............ Ricard Viladesau

10. - J.S.         Fausta ................................................. M. Saderra Puigferrer

1 1 .-MON.         Cara i creu .......................................... Conrad Saló

1 2 .-P.B.         Cants de maig .................................... Vicenç Bou

1 3 .-CONJUNT      A L'EUGENI MOLERO......................... Francesc Mas Ros

14. - B.J. Vint-i-cinc anys junts ........................ M. Saderra Puigferrer

1 5 .-J.S .        El g o lfe t............................................... Ricard Viladesau

1 6 .-MON.         La sardana dels jo g la rs ..................... J. Paulí

1 7 .-P.B.         L'ermita del Àngels ........................... Pau Marons

Tarda, a 2/4 de 5

18 - B.J.          Galanteig ............................................ Conrad Saló

19. - J.S.         Al Centre Català de Caracas  Conrad Saló

20. - MON.         Rosa .................................................... Antoni Giner

2 1 .-P.B.         Amics de M a ta ró ................................ Conrad Saló

22. - B.J.         XXX (obligada) ................................... XXX

2 3 .-J.S.         XXX (obligada) ................................... XXX

24. - MON. XXX (obligada) ................................... XXX

25. - P.B.         XXX (obligada) ................................... XXX

26. - B.J.         Oca amb naps (obligada tenora i tible) .. Ricard Viladesau

27. - J.S.         L'amic H o m a r..................................... Francesc Mas Ros

28. - MON.         L'encís dels b o ixe ts ........................... Martirià Font

29. - P.B.         Atractiva ............................................. Francesc Juanola

30. - B.J.         Sota el mas Ventós ........................... Jaume Bonaterra

3 1 .-J.S.         Amer Aplec nocturn ........................... Francesc Camps

32. - MON. Brincadora .......................................... Pau Marons

33. - P.B.         Poble de Caldes ................................ Francesc Mas Ros

3 4 .-CONJUNT      FESTA ANYAL ..................................... JOSEP M. SOLER

REPETICIÓ CONJUNT LA SANTA ESPINA ............................ ENRIC MORERA

                   COBLES:  B.J. = LA BISBAL JOVE
                            J.S. = JOVENÍVOLA DE SABADELL
                            MON. = ELS MONTGRINS
                            P.B. = LA PRINCIPAL DE LA BISBAL
   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14